Hoiame teid kursis büroo tegemiste, tehtud tööde ja valdkondlike uudistega. Riigihangete alaste uudistega kursis olemiseks kiika Riigihankeblogisse ja kuula Kadri ja Mario koostöös tehtavat taskuhäälingut Apple podcastis, Spotify's voi Soundcloud'is. 

Mõnikord ütleb tehtud töö sisu asemel nii paljutki juba portfellis olevate klientide nimekiri

Kadri ja Merily esinevad Riigihangete Trefil

Vahetult enne suve algust räägime Merily Rooliga kevadisel riigihangete suursündmusel Riigihangete Treffil dünaamilistest hankesüsteemidest ning selle erinevustest raamlepingust.

Avame ettekandes DHSi teoreetilise käsitluse, mida ilmestavad näited praktikast meilt ja mujalt Euroopast. Millised on DHSi eelised ja arengud ning mis probleemi DHS hankija jaoks lahendada võiks? Kas DHS on apetiitne ka pakkujatele ja kas DHSi kasutamisel on praktikas ilmnenud ka kitsaskohti.

Juba kümnendat aastat toimub Riigihangete Treff, kuhu kogunevad sajad valdkonna tuntumad tegijad! Kohal on Eesti suurimad hankijad ning tuntuimad hankespetsialistid.

Rohkem infot ja registreerumine: https://www.addenda.ee/riigihangete-treff2024
Loe lisaks

Kohtumenetlused muutuvas ajas: mis jääb ja mis muutub

Juhtisin 13.10.2023 Riigikohtu veetud Menetluskonverentsil halduskohtumenetluse paneeli ausa menetluse teemadel. Meie paneel süvenes ausa menetluse alustaladesse ja menetluse avalikkusele. Paneelis osalesid Riigikohtunikud Nele Siitam ja Julia Laffranque, Tallinna Ringkonnakohtu kohtunik ja TÜ haldusprotsessi õppejõud Villem Lapimaa ja Advokaadibüroo TGS partner Triin Kaurov.
Loe lisaks