Hoiame teid kursis büroo tegemiste, tehtud tööde ja valdkondlike uudistega. Riigihangete alaste uudistega kursis olemiseks kiika Riigihankeblogisse ja kuula Kadri ja Mario koostöös tehtavat taskuhäälingut Apple podcastis, Spotify's voi Soundcloud'is. 

Mõnikord ütleb tehtud töö sisu asemel nii paljutki juba portfellis olevate klientide nimekiri

Viisime läbi Eesti Panga hankeid


Toetasime Eesti Panka kaheksa olulise riigihanke läbiviimisel algusest lõpuni, tagades sujuva ja efektiivse protsessi. Hanked hõlmasid mitmesuguseid olulisi valdkondi: uued IT-arendused, piiriületusstatistika hindamine, reisiteenuste soetamine ja Finantsinspektsioonile värbamispartneri leidmine. Samuti parandasime Eesti Panga töökeskkonda, hankides audio-video seadmeid, ventilatsiooniseadmete hooldust ja nõupidamisruumide sisustust. Lepingute koguväärtus ületab 4,6 miljonit eurot.


Loe lisaks

Kadri ja Merily esinevad Riigihangete Trefil

Vahetult enne suve algust räägime Merily Rooliga kevadisel riigihangete suursündmusel Riigihangete Treffil dünaamilistest hankesüsteemidest ning selle erinevustest raamlepingust.

Avame ettekandes DHSi teoreetilise käsitluse, mida ilmestavad näited praktikast meilt ja mujalt Euroopast. Millised on DHSi eelised ja arengud ning mis probleemi DHS hankija jaoks lahendada võiks? Kas DHS on apetiitne ka pakkujatele ja kas DHSi kasutamisel on praktikas ilmnenud ka kitsaskohti.

Juba kümnendat aastat toimub Riigihangete Treff, kuhu kogunevad sajad valdkonna tuntumad tegijad! Kohal on Eesti suurimad hankijad ning tuntuimad hankespetsialistid.

Rohkem infot ja registreerumine: https://www.addenda.ee/riigihangete-treff2024
Loe lisaks

Raamleping kaskaadmeetodil

Riigihanke jurist Merily Rool kirjutab Riigihankeblogis külalisautorina milliseid võimalusi on veel meile tuntud raamlepingu sisustamiseks?

Selle postituse fookuses on mitme pakkujaga raamleping, milles on hankelepingute sõlmimise tingimused fikseeritud kaskaadmeetodil. Nimelt on järjest enam kasutusele tulnud ka Eestis raamlepingud kaskaadmeetodil, millel on mitmeid eeliseid, kuid on ka erinevaid puudusi.

Head lugemist!

https://riigihankeblogi.com/2024/02/21/raamleping-kaskaadmeetodil/
Loe lisaks