Riigihanked

Riigihanked on olnud Kadri spetsialiseerumise valdkond alates ülikooli ajast ning ta võib end tänaseks pidada sel alal meistriks olles üks tuntumaid ja kolleegide poolt respekteeritumaid advokaate selles valdkonnas. 

Nõustame hankijaid kõikides hangetega seonduvates küsimustes alates hankeprotsesside ja hangete planeerimisest, hankekordade väljatöötamisest kuni hankelepinguga seotud vaidlusteni välja. Riigihanke tiimi liikmed on kogenud hankekomisjoni liikmena ning esindajana nii VAKOs kui kohtus. Vajaduse korral võtame ette hankija kogu tööprotsesside struktuuri, et leida kaotatud aega hangetele läbiviimisel ning optimeerida ja automatiseerida tööprotsesse.

Vaata ka Riigihangete mõttekoda, mis on mõeldud kõikidele hankijatest klientidele. 

Hangetega käivad aegajalt käsikäes ka struktuuritoetused, mille osas esindame ja nõustame hankijaid hangete korrektsel läbiviimisel. Trahv ebakorrektselt läbiviidud hanke eest ületab kindlasti õigusabile kuluvat summat. Kadri on teinud ka RTK tellimusel õppevideod peamiste diskrimineerivate tingimuste osas vältimaks nende esinemist riigihangetes.

Läbi aastate on meie tiim kogunud märkimisväärse kogemustepagasi nii kohalike kui välismaiste ettevõtjate nõustamisel ja esindamisel riigihanke asjades. 

Struktuuritoetustega kaasneb mittehankijatest ühingutele kohustus viia hanked läbi riigihangete registris toetuse saajana, kuigi ühing ise hankijaks RHS tähenduses ei kvalifitseeru. Abistame toetuse saajaid menetluse läbiviimisel ja edukalt lepinguni jõudmiseni. 

Lugege riigihangete kohta rohkem ka Riigihankeblogist.